دستگاه ضبط صدای دیجیتالی

دستگاه ضبط صدای دیجیتالی صدا را به صورت مخفیانه ضبط می کند. این دستگاه بسیار کوچک، بدنه آلمینیومی و بسیار سبک دارد.

این دستگاه بر خلاف کالا های مشابه دارای حافظه و ظرفیت باتری بالا است. باتری دستگاه ضبط صدای دیجیتالی در کمتر از نیم ساعت شارژ می شود. همچنین قابلیت این را دارد که در ۱۳ ساعت به طور مداوم صدا را ضبط کند.

دستگاه ضبط صدای دیجیتالیدر این دستگاه میکروفونی تعبیه شده که از حساسیت بالایی بر خوردار است. در واقع این دستگاه از میکروفون Digital Voice Recorder پشتیبانی می کند. به طوری که حتی کوچک ترین صدا ها را با کیفیت عالی  و به صورت شفاف ضبط می کند. دستگاه ضبط صدا دیجیتالی دارای باتری قدرتمندی می باشد که می تواند به طور مداوم و در مدتی طولانی اجازه ضبط به افراد را بدهد.

جدید ترین ضبط صدای مینی خبر نگاری موجود در بازار، دستگاه ضبط صدای دیجیتالی است. این دستگاه یکی از محصولات پر فروش بازار اینترنتی گیلار نیز محسوب می شود؛ که مورد استقبال قرار گرفته است.

دستگاه ضبط صدای دیجیتالیضبط و پخش صدا با فرمت های رایج و کاربردی

یکی از نکاتی که در زمان خرید اینترنتی دستگاه دیجیتالی باید به آن توجه داشت، فرمت های ضبط صدا می باشد. فرمت های ضبط صدای این دستگاه شامل MP3،WMA،WAV می شود. اما این تنها قابلیت این دستگاه دیجیتالی مینی نیست. در واقع این دستگاه قادر به پخش صدای ضبط شده به همراه کیفیت بالا با فرمت WAV می باشد.

دستگاه ضبط صدای دیجیتالیمیزان حافظه داخلی

یکی دیگر از ویژگی هایی که در خرید اینترنتی مورد توجه قرار می گیرد، حافظه داخلی دستگاه جهت ضبط صدا است.

این دستگاه دیجیتالی کوچک دارای ۸ گیگ حافظه داخلی است. بنابراین جای نگرانی برای حجم اطلاعات و صدا های ذخیره شده باقی نمی ماند. پس به راحتی می توان از این دستگاه برای ثبت اطلاعات استفاده کرد.

دستگاه ضبط صدای دیجیتالیانتقال داده به کامپیوتر با کمک USB

هنگامی که صدای ضبط شده توسط دستگاه حجم بیشتری نسبت به میزان حافظه داخلی دستگاه داشته باشد، باید صدا را به سیستم دیگر انتقال داد. یعنی به کمک قابلیت انتقال صدا های ضبط شده با سیستم های دیگر، می توان فضای خالی در این دستگاه ایجاد کرد.

صدا های ضبط شده را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر یا موبایل مورد نظر متصل کنید. سپس با انتقال صدا های ضبط شده حجم بیشتری جهت ضبط صدا های بعدی در حافظه دستگاه ایجاد کنید. از قابلیت های مهم دیگر ان امکان جابجایی و حمل آسان دستگاه است.