دستگاه ضبط صدا مینی توشیبا

یکی از محصولات جدید شرکت خوش نام توشیبا، دستگاه ضبط صدا مینی توشیبا است. این دستگاه به اندازه یک بند انگشت می باشد. برای ضبط صدا نیازی به متصل کردن آن به جایی نیست؛ زیرا این دستگاه دارای باطری داخلی می باشد.

دستگاه ضبط صدااین دستگاه بر روی بدنه دستگاه ضبط صدا مینی توشیبا یک دکمه مخفی وجود دارد که برای روشن و خاموش شدن استفاده می شود. برای روشن کردن این دستگاه کافی است آن به سمت جلو فشار دهید تا روشن شود. بدنه این دستگاه از موتد با کیفیت و با دوام ساخته شده است.

می توانید دستگاه ضبط صدا را در هر محلی که مایل هستید قرار دهید. دستگاه به طور اتوماتیک صدا را ضبط و ذخیره می کند.

دستگاه ضبط صدا مینی توشیبا از رابط بهره می برد. علاوه بر کامپیوتر و لپ تاپ می توان به گوشی ها و تبلت ها نیز متصل کرد؛ گوشی ها و تبلت هایی که OTG را ساپورت می کنند.

دستگاه ضبط صدا مینی توشیبامشخصات این دستگاه

دستگاه ضبط صدا را از طریق فرمت WAV ضبط و ذخیره می کنند. این محصول کوچک ۴ گیگ حافظه داخلی دارد. همچنین میتواند صدا را به مدت ۷۲ ساعت ضبط کند. بر روی حافظه این دستگاه پوشه ای به نام SEF TIME قرار دارد.

زمانی که دوبار روی نرم افزار داخل این پوشه کلیک شود ساعت دستگاه ضبط صدا با ساعت کامپیوتر مورد نظر ست خواهد شد. در واقع اطلاعاتی درباره این که چه صدایی در چه زمانی ضبط شده است به شما می دهد.

دستگاه ضبط صدا مینی توشیبا

از دستگاه ضبط صدا مینی توشیبا علاوه بر ضبط صدا می توان به عنوان یک حافظه جانبی هم استفاده کرد.

این محصول خاص نمونه ارتقا یافته فلش ضبط صدا توشیبا است. دستگاه دارای یک ای سی فلش از نوع  NAND است. این وسیله قبل از خاموش شدن دستگاه صداهای ضبط شده را در مموری ذخیره می کند.

دستگاه ضبط صدا کوچک در برابر شوک و لرزش مقاوم است. همچنین بهره برداری از تراشه COB نیز از دیگر ویگی های منحصر به فردی است که می توان اشاره کرد.

دستگاه ضبط صدادستگاه ضبط صدا دارای سنسور حساس است. هر زمان که صدایی در محیط ایجاد شود شروع به ضبط می کند. در عین حال با اتمام صدا ضبط نیز متوقف می شود و به حالت آماده به کار در می آید.

وجود سنسور در داخل دستگاه های ضبط صدا موجب می شود حافضه کمتری اشغال شود. دلیل دیگر آن این است که در مصرف باطری صرفه جویی می شود و شارژ بیشتری را ذخیره می کند.