دستگاه ضبط صدا تسکام مدل DR-40

یکی از دستگاه های ضبط صدا با کیفیت در عرضه دستگاه ضبط صدا مدل DR-40 تسکام می باشد. در ادامه به بررسی این محصول کاربردی می پردازیم و مزایا و معایب آن را به شما معرفی می کنیم.

دستگاه ضبط صدا تسکام مدل DR-40دستگاه های ضبط ها در جلسه هایی مانند کلاس های درسی، کنفراس ها، جلسات خبری و… که نیاز به نوشتن یا ضبط اطلاعات باشد به کمک کاربران می آیند و آن ها را از صرف وقت جهت نوشتن طولانی مدت اطلاعات بی نیاز می کنند. ضبط های خبرنگاری که همان رکوردر ها هستند می توانند با کیفیت بالا و با حذف نویز و صداهای اضافه، صدای سوژه را به حافظه خود انتقال دهند.

دستگاه ضبط صدا خبرنگاری تسکام مدل DR-40 مجهز به میکروفون های قابل تنظیم یا اصطلاحا X and Y، دارای فانتوم پاور داخلی می باشد. همچنین از فرمت های WAV/MP3/BWF که می تواند صدای محیط را در ۴ لاین جداگانه ضبط کند پشتیبانی می کند.

دستگاه ضبط صدا تسکام مدل DR-40ویژگی برجسته این محصول ۲ ورودی XLR به همراه فانتوم پاور داخلی است که اتصال انواع میکروفون های حرفه ای و یا ضبط از هر سورس صدا را بر روی رکوردر ممکن می سازد. DR-40 دارای اکولایزر پیشرفته و همچنین فیلتر کاهش نویز داخلی می باشد. ویژگی جالب دیگر این مدل ضبط به صورت OVERDUB می باشد که شما می توانید بر روی صدا ضبط شده دوباره ضبط کنید و آن را تلفیق کنید. این حالت برای موزیسین ها بسیار کارآمد است.

مزایا این دستگاه ضبط صدا:

  • کیفیت عالی صدا
  • صفحه نمایش بزرگ و واضح
  • ضبط صدا ۴-track
  • امکان نصب آن در محل با داشتن سه‌ پایه
  • دارای تابع rec که با فعال‌سازی صدا می ‌تواند برای اطمینان از این که شروع مکالمه ضبط شده است استفاده شود.

دستگاه ضبط صدا تسکام مدل DR-40داخل کارتن دستگاه یک رم کارت SD 2GB قرار داردکه تا ۳۲GB امکان افزایش آن وجود دارد. این مدل نیز دارای مانت مخصوص برای نصب روی اکثر سه پایه های موجود در بازار است. این دستگاه از طریق آدابتور AC و باتری های قلمی تغذیه می شود. این دستگاه از USB 2.0 بهره می برد که با سرعت بالایی اطلاعات را انتقال می دهد و علاوه بر انتقال اطلاعات امکان شارژ کردن رکوردر نیز از طریق این پورت وجود دارد.

دستگاه ضبط صدا تسکام مدل DR-40معایب این دستگاه ضبط صدا:

  • وزن سنگین اونس بدون در نظر گرفتن باتری)
  • عمر باتری کم
  • رابط پیچیده

در صورت تمایل به این دستگاه ضبط صدا عالی یا سایر محصولات مشابه، حتما از سایت ما بازدید کنید.