ابعاد دستگاه های مختلف ضبط صدا از کوچک تا بزرگ

ابعاد دستگاه های مختلف ضبط صدا از کوچک تا بزرگ باعث می شود که با انواع سلیقه ها همخوانی داشته باشند.

از دستگاه ضبط صدا سوپرانینو (sopranino) که تقریباً به اندازه یک مداد مکانیکی است گرفته تا دستگاه ضبط صداcontrabass  که دو برابر یک دستگاه ضبط bass  می باشد، ضبط کننده ها در انواع مختلفی از نظر ابعاد قرار می گیرند.

ابعاد مختلف دستگاه ضبط صداالبته اکثر افراد دستگاه های ضبط صدا مینی و در ابعاد کوچک را می پسندند. چرا که می توانند آن ها را به راحتی مخفی کرده و بدون متوجه شدن طرف مقابل، شروع به ضبط صدا کنند.

به این نکته توجه کنید که فقط ابعاد یک دستگاه صدا معیاری برای انتخاب به حساب نمی آید. می توان گفت معیار های دیگری مانند کیفیت حافظه، حافظه ذخیره سازی و باتری نیز بسیار مهم هستند. البته بسته به اینکه شما بخواهید از دستگاه ضبط صدا چه استفاده‌ای کنید، باید معیار ها متفاوت باشند.

ابعاد مختلف دستگاه ضبط صدابه عنوان مثال اگر برای ضبط جلسات کاری و ملاقات های مهم نیاز به یک دستگاه ضبط صدا دارید، نباید زیاد به ابعاد دستگاه های مختلف ضبط صدا توجه کنید. بلکه برای چنین موارد مهمی کیفیت حرف اول را می زند. اما در شرایطی مانند کلاس های درس که اجاره بردن دستگاه ضبط صدا ندارید، بهترین گزینه یک دستگاه ضبط صدا مخفی می باشد.

مزایا دستگاه ضبط صدا مینی

مهمترین مزایا دستگاه های ضبط صدا مینی و کوچک مخفی کردن راحت آن ها می باشد. با استفاده از ضبط کننده های صدا مینی شما می توانید با کمک ابزاری که مطابق با کیفیت شما است، شواهد لازم را جمع آوری کرده و به اهداف خود برسید.

ابعاد مختلف دستگاه ضبط صدا

روند کار این دستگاه های نیز بسیار ساده و مؤثر است. با فعال سازی حالت ضبط صدا خودکر این دستگاه های ضبط صدا، دستگاه تنها زمانی فعال می شود که صدا های موجود در محیط را شناسایی کند. با این قابلیت عمر باتری آن طولانی تر شده و عملکرد آن بهینه می شود. به علاوه فضای اضافی نیز حافظه دستگاه را اشغال نمی کند.

ابعاد مختلف دستگاه ضبط صدا

برای خرید دستگاه های ضبط صدا در ابعاد مختلف راه های زیادی وجود دارد. یکی از بهترین روش ها خرید اینترنتی آن از سایت های معتبر می باشد. سایت tehrecorder یکی از این سایت های فعال بوده که سابقه فروش دستگاه های ضبط صدا را دارد. شما می توانید انواع مختلف دستگاه ضبط صدا را با اطمینان از این سایت خریداری کنید.