اشکال مختلف دستگاه ضبط صدا

اشکال مختلف دستگاه ضبط صدا باعث شده تا این دستگاه پاسخگو انواع سلیقه ها باشد. در ادامه ما درباره اشکال مختلف ضبط صدا و مزایا آن توضیح می دهیم. پس با ما همراه باشید.

اشکال مختلف دستگاه ضبط صداخودکار ضبط صدا

شاید در وهله اول فکر کنید استفاده از خودکار برای ضبط صدا نادرست و به نوعی جاسوسی باشد. اما در شرایطی مهم مانند کلاس های دانشگاه که اجازه بردن تلفن همراه را ندارید و همزمان می خواهید صدای استاد خود را ضبط کنید؛ آیا این دستگاه کاربردی نیست؟

این خودکار شگفت انگیز به شما اجاره می دهد صدای اطراف را بدون جلب توجه دیگران ضبط کنید. در نتیجه شما یک استفاده مفید از این دستگاه برده‌اید. یکی محبوب ترین و کاربردی ترین مدل های خودکار ضبط صدا، مدل Ballpoint می باشد. با خودکار ضبط صدا Ballpoint می تواند حدود ۱۸۰ ساعت صدا را به لطف حافظه ۱۶ گیگی آن ذخیره کنید.

اشکال مختلف دستگاه ضبط صدا

فلش USB ضبط صدا

طراحی دستگاه ضبط صدا در قالب یک فلش USB نیز ایده‌ای خلاقانه به نظر می رسد. با چنین دستگاهی نیز می توانید در هر شرایطی شروع به ضبط صدا کنید. شما با چنین دستگاهی می توانید صداهای مختلف را ضبط کرده و به راحتی آن ها را به یک سیستم کامپیوتری یا حتی تلفن همراه خود انتقال دهید.

یکی از معروف ترین دستگاه های ضبط صدا که در قالب USD طراحی شده‌اند، مدل SK-858 USB می باشد. این دستگاه قدرتمند نیز با داشتن ۸ گیگا بایت حافظه داخلی، قادر به ضبط ۱۶۰ ساعت می باشد.

اشکال مختلف دستگاه ضبط صدا

ساعت ضبط کننده صدا

تصور اینکه درست مانند فیلم ها یک ساعت هوشمند در دست خود داشته باشید و بتوانید با آن همه چیز را ضبط کنید، بسیار هیجان انگیز است. باید به شما بگوییم امروزه این اتفاق فقط یک خیال نیست. با دستگاه های ضبط صدا قدرتمندی که در قالب ساعت ارائه شده‌اند، می توانید این کار را انجام دهید.

یکی از مدل های محبوب در این زمینه نیز ساعت ضبط صدا مدل D5 می باشد. این ساعت هوشمند در نگاه اول فقط یک ساعت مچی معمولی است که روی مچ دست شما قرار دارد. اما بعد از اینکه دکمه گرد روی آن را بچرخانید، ساعت شروع به ضبط صدا می کند. این ساعت با داشتن ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی برای ضبط ۳۲۰ ساعت صدا با کیفیت متوسط مناسب است.

اشکال مختلف دستگاه ضبط صدا

تمام مواردی که گفتیم اشکال مختلف دستگاه ضبط صدا بودند که در حال حاضر در بازار موجود هستند.