دستگاه ضبط صدا و حرفه ای صدا Marantz Pro PMD-706
دستگاه ضبط صدا پرتابل Marantz Pro PMD-706

دستگاه ضبط صدا پرتابل Marantz Pro PMD-706 از جمله برترین و با کیفیت ترین محصولات کمپانی Marantz Professional می باشد که از برترین تولیدکندگان معتبر تجهیزات صوتی در دنیا می باشد.

این دستگاه ضبط صدا پرتابل دارای ابعاد کوچک و ساختار نسبتا کوچکی می باشد.

همچنین میتوان آن را به زیر انواع دوربین های DSLR ، چهار ورودی میکروفون با تغذیه فانتوم پاور را به همراه دو لاین ورودی مستقل برای ضبط ۶ تراک صوتی بصورت همزمان بروی حافظه های SD فراهم می سازد.

این دستگاه با داشتتن شش ورودی آنالوگ که در اطراف بدنه آن تجمع یافته اندبسیار کاربردی به نظر میرسند.

این دستگاه متشکل از چهار ورودی با کانکشن های کومبو TRS/XLR هستند.

باتوجه به داشتن تغذیه فانتوم پاور هم میتوان به آنها انواع میکروفون های کاندنسر، ریبون یا داینامیک را وصل کرد و هم اینکه از آنها برای انتقال دادن سیگنال های آنالوگ از انواع منبع های پخش کننده بهره مند گردید.

دستگاه ضبط صدا پرتابل Marantz Pro PMD-706

مشخصات دستگاه ضبط صدا پرتابل Marantz Pro PMD-706

دستگاه ضبط صدا کوچک با استفاده دو ورودی لاین مونو بالانس TRS دیگر نیز میتوانند سیگنال های صوتی دریافتی از میکسر های اکسترنال را برای ضبط همزمان به دستگاه منتقل نمود.

در PMD-70 میتوان صدا رابا فرمت های WAV و BWF با نرخ نمونه برداری تا ۹۶ کیلوهرتز ذخیره سازی شوند.

به علاوه یکی از ویژگی های این دستگاه ضبط صدا ضبط رمزگذاری شده است.

در این دستگاه ضبط صدا قادر هستیم تا یک پسورد ۴ رقمی را بر روی فایل های صوتی قرار دهیم.با فعال کردن این قابلیت هر شخصی و در هر مکانی که قرار داشته باشد فقط با داشتن پسورد و یک نرم افزار مخصوص قادر است تا به محتوای صوتی ضبط شده روی این دستگاه دستیابی نماید.

بنابراین این امنیت محتوای صوتی در این سبک از رمزگذاری به صورت بسیار حیرت انگیزی بالا می باشد.

دستگاه ضبط صدا پرتابل Marantz Pro PMD-706

کارکرد دستگاه Marantz Pro PMD-706

مدار پیش تقویت کننده یا همان پری امپ میکروفون در PMD-706 بسیار توانمند و قدرتمند می باشد و با ایجاد سطح گینی معادل ۶۴+ دسی بل قادر است تا یک کیفیت بسیار بالا برای تقویت کردن سیگنال های دریافتی ارائه نماید.

این دستگاه ضبط صدامخفی  پیشرفته می تواند تغذیه مورد نیاز خود را از چهار باتری قلمی در سایز AA تامین می نماید و قادر خواهد بود تا آنرا بدون این که روشن شود می توان سوییچ فانتوم پاور حدود ۵.۵ ساعت روشن نگه داشت.

البته برای ایجاد نمودن ثبات بیشتر در هنگام استفاده از دستگاه باتری های آمپر بالا پیشنهاد می شود، که سبب خواهد شد تا دوام و ثبات بیشتری خواهند شد.

دستگاه ضبط صدا پرتابل Marantz Pro PMD-706