دستگاه ضبط صدا و ویدئو Zoom Q4N
دستگاه ضبط صدا و ویدئو حرفه ای Q4N

دستگاه ضبط صدا و ویدئو حرفه ای Q4N یک دستگاه سیار حرفه ای می باشد که علاوه بر ضبط کردن صدا می تواند ویدیو را نیز ضبط نماید.

این دستگاه ویدیو رکوردر حرفه ای از جدید ترین و بروزرترین محصولات کمپانی ژاپنی Zoom می باشد که می تواند در هنگام ضبط صدا و ویدیو بالاترین کیفیت را ارائه دهد.

این دستگاه قادر است تا در بدترین شرایط نوری و کمترین میزان روشنایی تا بیشترین میزان آن (تابش نور مستقیم خورشید) نیز ویدیو را با کیفیت بسیار مطلوب ضبط نماید و هیچ گونه تغییری در کیفیت آن به وجود نیاید.

به علاوه کیفیت صدای عالی این دستگاه ضبط صدا ارزان قیمت نیز  هرچه کارآمد ترشدن این دستگاه افزوده است.

تست هایی که بر روی این دستگاه انجام شده است نشان می هد که این دستگاه قادر ست تا در محیط های مختلف و متفاوت یک نتیجه بسیار عالی داشته باشد.

این سنجش ها شامل تست کیفیت دوربین در کنسرت های نورپردازی شده و همچنین کنسرت های کم نور می باشد که تنظیمات آن نسبت به موقعیت نور و شرایط تغییر می کند.

دستگاه ضبط صدا و ویدئو حرفه ای Q4N

مشخصات فنی این دستگاه

دستگاه ضبط صدا و ویدیو Q4n با فرمت های HD و WVGA از رزولوشن هایی مانند ۲۳۰۴ * ۱۲۹۶ پیکسل در فریم ریت های ۲۴ و ۳۰ تا رزولوشن های پایین تر را با فرمت WVGA ضبط خواهد کرد.

این کوچکترین دستگاه ضبط صدا  دارای دیافراگم پیشرفته برای نور،کیفیت بیشتر ویدیو و همچنین لنز ۱۶۰درجه ای و زوم دیجیتال ۵ برابر می باشد.

کمپانی Zoom همواره درزمینه تولیدمحصولات برجسته ضبط صدا و ویدیو دارای اعتبار جهانی و شهرت بسیار زیاد میباشد و Q4N نیز از این قاعده پیروی میکند.

این دستگاه قادر است تا با رزولوشن ۲۴ بیت ۹۶ کیلوهرتز صدای میکروفون های داخلی خود را که تحمل فشار صوتی آنها تا سقف ۱۴۰ دسی بل را حتی در محیط های بسیار شلوغ بدون هیچ گونه ایرادی ضبط نماید.

دستگاه ضبط صدا و ویدئو حرفه ای Q4N

کاربرد های دستگاه ضبط صدا و ویدئو حرفه ای Q4N

شما با داشتن این دستگاه ضبط صدا قادر خواهید بود تا میکروفون های اکسترنال و یا سایر دستگاه ها را به وسیله ی یک جک ورودی استریوی ۱٫۸ اینچی به آن وصل نموده و با استفاده از هدفون ها و یا اسپیکر داخلی آن بشنوید.

علاوه بر این،خروجی ویدیویی HDMI برای اتصال به HDTV سبب شده است تا شما به سادگی و آسانی و بدون هیچ زحمتی ویدیو ها و یا صداهایی ر که ضبط نموده اید را در خانه و یا هر جایی که تلویزیون در دسترس شما است تماشا کنید.

شما می توانید دستگاه ضبط صدا Q4N خود را با استفاده از یک گیره متصل کننده که باید به طور جداگانه خریداری شود به گیتار خود وصل نموده تا با استفاده از آن بتوانید از تکنیک های خود بهترین استفاده را کنید و یا با استفاده از یک گیره اتصال میکروفون یک یا چند میکروفون Q4N را در اطراف محل اجرا یا استیج قرار داده و یک اجرای بسیار عالی به همراه ضبط تمام جزیئات داشته باشید.

دستگاه ضبط صدا و ویدئو حرفه ای Q4N