میکروفون و دستگاه ضبط صدا ضربدری آیفون Zoom IQ6
میکروفون و دستگاه ضبط صدا آیفون Zoom IQ6

میکروفون و دستگاه ضبط صدا آیفون Zoom IQ6 یک میکروفون و دستگاه ضبط صدا ضربدری با کیفیت بسیار بالا می باشد که برای سیستم عامل iOS و انواع محصولات پرتابل اپل از قبیل آیفون، آیپد و آیپاد مورد استفاده قرار میگیرد.

این دستگاه توسط کمپانی ژاپنی Zoom تولید و به بازار عرضه می شود.

شما با خرید این دستگاه ضبط صدا و وصل نمدن سیستم عامل iOS خود به iQ6 این دستگاه را به یک دستگاه رکوردر پرتابل حرفه ای تبدیل نماید.

این محصول دارای یک میکروفون ضربدری استریو X/Y با کانکشن Lightning می باشد تا شما با استفاده از آن به سادگی بتوانید دستگاه خود را به موبایلتان وصل نمایید.

این دستگاه به میزان قابل توجهی کوچک طراحی شده تا در جیبتان جای بگیرد.

با داشتن IQ6 شما قادر خواهید بود تا به صدابرداری از کنسرت، مصاحبه، جلسات و سخنرانی ها بپردازید و یک نمونه صوتی بسیار پویا با دقت و صداقت کامل داشته باشید.

میکروفون و دستگاه ضبط صدا آیفون Zoom IQ6

IQ6 تمام ویژگی هایی که شما از یک دستگاه ضبط صدا حرفه ای نیاز دارید در اختیار شما قرار خواهد داد .

طراحی سبک وزن و جمع و جور این دستگاه ضبط صدا به شما این اجازه را خواهد داد تا صداهای بسیار با کیفیتی را در هر جایی که لازم باشد ضبط نمایید.

این کار میتواند ضبط یک پادکست در حین پرواز باشد،چه یک کنسرت بی نظیر پیش رو داشته باشید و یا ضبط یک افکت صوتی که شما بخواهید روی ویدیوی خود از آن استفاده کنید.

مشخصات میکروفون و دستگاه ضبط صدا آیفون Zoom IQ6

میکروفون و دستگاه ضبط صدا آیفون Zoom IQ6

میکروفون iQ6 دارای دو عدد میکروفون کاندنسر تک وجهی با پیکربندی X/Y می باشد که از نمونه های مشابه آن میتوان دستگاه ضبط صدا کوچک دستی و پرتابل H4n را معرفی کرد.

ضبط استریوی X/Y یکی از فوق العاده ترین راه ها برای پوشش دادن یک گستره بزرگ در محیط می باشد که هنگام ضبط کردن صدا از یک منبع اصلی در مرکز،صدا را با شفافیت و جزییات بسیار بالا ضبط خواهد کرد.

شما قادر خواهید بود که حتی زاویه میکروفون را از ۹۰ درجه برای ضبط صدای متمرکز به ۱۲۰درجه تغییرداده تا بتوانید صدای استریو را با زاویه بسیار گسترده تری داشته باشید.

میکروفون و دستگاه ضبط صدا آیفون Zoom IQ6

در این دستگاه شنود صدا یک روتاری یا ناب بزرگ چرخشی تعبیه شده است که شما با استفاده از آن قادر خواهید بود تاسطح حساسیت دستگاهخود را تغییر دهید.

سه چراغ LED که روی بدنه این دستگاه شنود قرار دارد شما را مطمئن می سازد که همیشه صدایی فوق العاده را از هر محیطی می توانید دریافت کنید.

از جمله این مکان ها میتوان از جلسات خلوت وساکت تا کنسرت های بسیار شلوغ با جمعیت بالاکه در این مکان ها صدابا شفافیت بسیار بالا و بدون نویز اضافی ضبط خواهدشد.

علاوه بر این ها یک عدد جک اتصال هدفون اختصاصی روی بدنه iQ6 وجود دارد که برای مانیتور کردن صدا بسیار مناسب به نظر میرسد.

میکروفون و دستگاه ضبط صدا ضربدری آیفون Zoom IQ6