دستگاه ضبط صدا میکروفون دوربین دار Saramonic Vmic Recorder
دستگاه ضبط صدا و میکروفون Saramonic Vmic Recorder

دستگاه ضبط صدا و میکروفون Saramonic Vmic Recorder ترکیبی از یک میکروفون شاتگان سوپرکاردیوید و یک دستگاه ضبط صدا پرتابل می باشد که صدای دریافتی را بر روی حافظه داخلی که توسط یک اسلات برای قرارگیری انواع کارت حافظه های Micro SD است ذخیره خواهد کرد.

این دستگاه یک گزینه بسیار ایده آل برای اشخاصی می باشد که دوربین DSLR، Mirrorless و حتی HandyCame دارند و هیچ ورودی صدا باکیفیتی بر روی بدنه آنها دیده نمی شود.

میکروفون این شنود صدا یکی از برجسته ترین محصولات شاتگان برای نصب بر روی دوربین می باشد که رکوردر داخلی آن صدا را با وضوح بالایی ضبط نموده و کیفیتی در کلاس برادکست را به همراه دیگر ویژگی های کاربردی برای دوربین های DSLR، mirrorless و video به ارمغان خواهد آورد.

دستگاه ضبط صدا و میکروفون Saramonic Vmic Recorderاین دستگاه ضبط صدا بطور کاملا اختصاصی برای دوربین های ذکر شده که فاقد ورودی میکروفون می باشند ، طراحی شده است.به علاوه کاربرانی که می خواهند علاوه بردوربین روی یک رکوردر خارجی کار ضبط را انجام بدهند،میتوانند ازاین محصول استفاده نمایند.روی بدنه این دستگاه شنود صدا دو خروجی تعبیه شده است که یکی از آن ها برای دوربین شما و دیگری برای هدفون می باشد تا شما بتوانید همیشه صدا را به هنگام ضبط بشنوید،حتی زمانی که دوربین شما فاقد یک جک هدفون است.

رکوردر داخلی این دستگها یک صدای بسیار غنی و با تمام جزئیات را با وضوح تا ۲۴ بیت و ۴۸ کیلوهرتز ضبط می کند و در اختیار شما قرار می دهد و مانند تمامی محصولات Saramonic، کاربری و استفاده از آن بسیار آسان می باشد.

دستگاه ضبط صدا و میکروفون Saramonic Vmic Recorder

مشخصات دستگاه ضبط صدا و میکروفون Saramonic Vmic Recorder

یک صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه مطلوب یک منوی کاربری بسیار ساده و آسان درپشت Vmic Recorder تعبیه شده است.

یک جوی استیک دکمه ای نیز به شما این امکان را خواهد داد تا به سرعت طیف کاربرد های متنوعی مانند کنترل میزان صدای هدفون،تنظیم میزان حساسیت ورودی میکروفون و روشن کردن فیلتر low-cut را انجام دهید.

بدنه این دستگاه ضبط صدا از یک فلز مقاوم ساخته شده تا در دنیای ساخت ویدیو که تا حدی فضای خشنی برای تجهیزات صدا و تصویربرداری دارد بتواند از خود مقاومت نشان دهدو سالم باقی بماند.

لرزه گیر مستحکم موجوددر این دستگاه ضبط صدا کوچک و ارزان شامل یک قسمت برای سوار شدن روی دوربین و دقیقا در درگاه فلش می باشد.

به علاوه برای سوار شدن روی سه پایه یا بوم های دستی نیز محلی در بالای این دستگاه قرار داده شده است.

دستگاه ضبط صدا و میکروفون Saramonic Vmic Recorder

علاو براین که این دستگاه ضبط صدا دارای کیفیت ضبط بسیار بالابی می باشد و نرخ مصرف انرژی قابل قبولی نیز دارد.

این محصول در حالت ضبط تا ۹ ساعت، و در صورت استفاده به عنوان میکروفون شاتگان می تواند تا ۱۰ ساعت کار کند و با استفاه از دو باتری قلمی میتوان با خیال کاملا راحت از این دستگاه استفاده کرد.

در این دستگاه صدا روی یک کارت MicroSD (که جداگانه باید خریداری شود) ضبط خواهد شد و قادر است تا از یک کارت حافظه تا حداکثر ۳۲ گیگابایت پشتیبانی نماید.به علاوه می توان از این دستگاه ضبط صدا مخفی بعنوان یک میکروفون شاتگان روی دوربین باصدایی بسیارعالی نیز استفاده کرد، حتی اگرشما درحال ضبط کردن نباشید.

یک محافظ باد از جنس فوم در بسته بندی این محصول موجود است که برای ضبط در محیط های داخلی و خارجی بسیار مناسب و کاربردی می باشد.

دستگاه ضبط صدا و میکروفون Saramonic Vmic Recorder