دستگاه ضبط صدا وشنود حرفه ای
دستگاه ضبط صدا و شنود حرفه ای

دستگاه ضبط صدا و شنود حرفه ای که امروز قصد معرفی آن را داریم دارای طراحی مدرن ، کیفیت صدا ، کاربری ساده،دسترسی آسان ، قابلیت شنود صدا بطور همزمان و بسیاری از امکانات دیگر می باشد.

تمامی این امکانات که در زمان های گذشته و نه چندان لازم بودتا برای این امکانات حداقل ۴ دستگاه مختلف شنود صدا خریداری کنیم ،همگی در یک پکیج جمع آوری شده اند تا به سفارش اندروید یک دستگاه ضبط صدا قدرتمند وحرفه ای به نام تجاری gf 08 تولید شود.

از همان ابتدای حضور این دستگاه شنود حرفه ای به دلیل این که دارای امکانات بی نظیر ، ابعاد بسیار کوچک بود توجه بسیاری از کاربران را به خودش معطوف نموده است.

دستگاه ضبط صدا وشنود حرفه ای

این دستگاه ضبط صدا و شنود صدا دارای امکانات بسیاری می باشدکه در ادامه بررسی خواهیم کرد.

برای شروع به کارکردن بااین دستگاه کافی است تا دریچه پشت دستگاه را باز نموده و یک سیم کارت (سیم کارت های رایج موجود در بازار ) در داخل دستگاه شنود قرار دهید و پس از این که شارژ شد دستگاه شنود صدا ارزان قیمت را در محل مورد نظر قرار دهید.

حالا شما میتوانید با شماره گیری نمودن سیم کارتی که خودتان داخل دستگاه ضبط صدا یا شنود قرار داده اید از هر نقطه از کشور ،بطور on line صدای محیطی که دستگاه شنود را آنجا قرار داده اید بشنوید.

دستگاه ضبط صدا وشنود حرفه ای

امکانات دستگاه ضبط صدا و شنود حرفه ای

از برترین امکانات این دستگاه ،ضبط کردن صدا می باشد.

در این دستگاه شنود سیمکارتی علاوه بر سیم کارت ، قابلیت نصب یک مموری (sd card ) نیز امکان پذیر میباشد.

بطوریکه شما کاربر محترم ، اگر به هر دلیلی وقت آن را نداشته اید که صدا را بطور همزمان گوش دهید.

با ارسال نمودن یک کد از طریق پیامک ( کدهای لازم  پس از این که دستگاه  خریداری نمودید در اختیارتان قرار خواهد گرفت) از گوشی موبایل خود به شماره سیم کارتی موجود در داخل این دستگاه شنود، صدای موجود در محیطی که دستگاه شنود آنجاست را بر روی مموری بطور خودکار ضبط نمایید و به عنوان کوچکترین دستگاه ضبط صدا مخفی  استفاده نمایید.

دستگاه ضبط صدا وشنود حرفه ای

کاربرد بعدی این دستگاه شنود صدا شنود حرفه ای عکسبرداری و فیلمبرداری از محیط می باشد که شما کاربر گرامی تنها با قرار دادن این دستگاه شنود دوربین دار در یک زاویه و محل مناسب و ارسال یک کد از طریق پیامک میتوانید از محیط فیلمبرداری کنید.

این دستگاه ضبط صدا دارای gps نیز می باشد و برای فعال کردن این ویژگی تنها کافی است که یک کد را از طریق پیامک به دستگاه شنود جی پی اس دار ارسال نمایید و به محض این که پیام ارسال شد دستگاه موقعیت مکانی را در همان لحظه بر روی گوشی موبایلتان نمایش خواهد داد.