دستگاه شنود و ضبط صدا کوچک
دستگاه ضبط صدا و شنود صدا کوچک

دستگاه ضبط صدا و شنود صدا کوچک به گونه ای طراحی شده است که شما کاربر گرامی به سادگی و با کم ترین زحمت می توانید از این دستگاه استفاده نمایید.

شما کاربر گرامی تنها با کار گذاشتن این دستگاه شنود در محل مورد نظرتان به سادگی و با کمترین زحمت تنها با گرفتن شماره سیم کارتی که داخل این دستگاه شنود کوچک گذاشته اید قادر خواهید بود تا از هر کجای ایران یا جهان به صورت همزمان و واضح صدای آن محیط را شنود کنید.

شما برای این کار تنها کافی است مقداری دقت فرمایید و دستگاه شنود کوچک را به گونه ای در محل مورد نظرتان قرار دهید که جلوی چشم نباشد.

البته این کار با توجه به ابعاد بسیار کوچک این  قوی ترین دستگاه ضبط صدا که در نوع خود بسیار عالی می باشد به سادگی امکان پذیر است.

 

دستگاه ضبط صدا و شنود صدا کوچک

کاربرد دستگاه ضبط صدا و شنود صدا کوچک

اولین کاربرد این دستگاه استفاده از آن به عنوان دزد گیر اماکن می باشد.

فرض کنید که هنگامی که در خانه نیستید قصد دارید بفهمید چه کسی وارد آنجا می شود.

برای این کار شما تنها کافی است که سنسور صدای این دستگاه شنود صدا را روشن کنید.

برای این کار باید از راه دور عمل نمایید و تنها یک پیامک از موبایلتان به شماره سیم کارتی که داخل این دستگاه شنود ارزان قیمت  گذاشته اید بفرستید و یا کد ۱۱۱۱ را ارسال نمایید.

با روشن شدن سنسور صدا ، دستگاه شنود به صدای محیط حساس شده و به محض این که صدایی از محیط به دستگاه برسد به گوشی شما زنگ خواهد زد و شما قادر خواهید بود تا صدای محیطی را که دستگاه شنود در آنجاست با کیفیت بسیار عالی بشنوید.

دستگاه شنود و ضبط صدا کوچک

استفاده بعدی که می توانید از این دستگاه ببرید هنگامی است که در منزلتان نیستید ولی دوست دارید تا از اتفاقات آنجا با خبر شوید.

یا هنگامی که در محل کار و یا دفتر خود حضور ندارید بفهمید در آنجا چه میگذرد.

برای این کار شما می توانید دستگاه شنود خود را که انداز ای به اندازه تقریبا نصف قوطی کبریت دارد را در محل مورد نظرتان مخفی کنید و با یک تماس با سیم کارتی که داخل این دستگاه ضبط صدا و شنود صدا قرار داده اید، صدای محیطی که دستگاه شنود در آنجا قرار دارد به صورت آنلاین گوش فرا دهید.

دستگاه شنود و ضبط صدا کوچک

امنیت خودرو با دستگاه ضبط صدا و شنود

کاربرد بعدی این دستگاه ضبط صدا مخفی برای ارتقا امنیت خودرو می باشد.

شما با قرار دادن آن در داخل کابین خودرویتان قادر خواهید بود تا از راه دور هر زمان که اراده کنید تنها با یک تماس ساده از آنچه که داخل خودرویتان میگذرد به صورت آنلاین آگاه شوید.

اصلا مهم نیست که فاصله شما با خودرویتان چقدر می باشد.

شما حتی میتوانید سنسور صدای دستگاه شنود از راه دور  را روشن نموده تا به محض این که درب خودرو باز شددستگاه شنود صدا به صورت کاملا خودکار با موبایلتان تماس گرفته و از صدای محیط مطلع شوید.