دستگاه شنود و ضبظ صدا کوچک
دستگاه شنود و ضبط صدا مخفی

دستگاه شنود و ضبط صدا مخفی با ابعاد بسیارکوچک و وزن کم و کیفیت صدای بسیار خوبی که دارد طرفداران بسیار زیادی را جمع آوری نموده است.

مقدار حافظه موجود در این دستگاه نیز ۸ گیگ می باشدکه برای یکی از قوی ترین دستگاه ضبط صدا بسیار عالی به نظر میرسد.

این دستگاه یک محصول بسیار موفق و کاربردی از کمپانی بزرگ سونی می باشد.

این دستگاه هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت قابل رقابت با بهترین دستگاه های شنود و دستگاه ضبط صدا های موجود در بازار امروزی میباشد.

دستگاه شنود و ضبط صدا کوچک

مشخصات دستگاه شنود و ضبط صدا مخفی

شکل ظاهری این دستگاه شنود مخفی و ارزان قیمت،همانند یک فلش مموری طراحی شده است که دارای ظاهری بسیار فریبنده می باشد و در صورتی که برای بار اول به این دستگاه نگاه می کنید به سختی قادر خواهید بود تا به ماهیت اصلی این دستگاه پی ببرید و احتمالا فکر می کنید که این یک فلش مموری می باشد که این مهم خود یکی از امتیازهای ویژه این دستگاه شنود صدا و فلش ضبط صدا به حساب می آید .

سایز و ابعاد کوچک این دستگاه ضبط صدا ارزان قیمت  به شما کاربر محترم این امکان را می دهد که در هر مکان کوچک و بزرگی به راحتی آن را مخفی نمایید. دستگاه شنود و ضبظ صدا کوچک

این دستگاه ضبط صدا علاوه بر ابعاد کوچک دارای میکروفن های داخلی بسیار قوی ای جهت ضبط صدا با کیفیت عالی می باشد.

بر خلاف سایر دستگاه های مشابه موجود در بازار این دستگاه شنود کوچک و ارزان قیمت به آسانی قابل تنظیم و بهره برداری می باشد.

شما کاربر گرامی تنها با چند ساعت شارژ کردن این دستگاه و با لمس کردن یک دکمه می توانید دستگاه را در حالت on قرار دهید و پس از این که صدای مورنظرتان را ضبط کردید میتوانید صداهای ضبط شده را گوش دهید و در صورتی که دوست داشتید می توانید آنرا ابتدا داخل کامپیوتر و یا لپ تاب خود سیو نموده و سپس توسط  نرم افزار ارائه شده آن را play کنید.

دستگاه شنود و ضبظ صدا کوچک