دستگاه ضبط صدا و شنود صدا مینی i8

دستگاه ضبط صدا و شنود صدا مینی i8 یکی از جدید ترین دستگاه های ضبط کننده موجود در بازار می باشد که با طراحی بی نظیر و کیفیت عالی که دارد طرفداران بسیار زیادی پیدا نموده است.

دستگاه ضبط صدای مخفی mini i8 از چندجهت قابل بحث و بررسی میباشد و دارای ویژگی هایی می باشد که این دستگاه شنود مخفی را از سایر هم نوعانش متمایز میکند.

درادامه به چند ویژگی این دستگاه ضبط صدای کوچک ومخفی اشاره خواهیم کرد.

شکل ظاهری این دستگاه ضبط صدا شبیه یک فلش مموری طراحی شده است که ظاهری بسیار فریبنده برای این دستگاه ایجاد کرده است و در صورت رویت در نگاه اول به ندرت می توان به ماهیت اصلی این دستگاه پی برد که این ویژگی خود یکی از امتیازهای ویژه این فلش ضبط صدای مخفی به نظر میرسد.

سایز این دستگاه ضبط صدا بسیار کوچک میباشد و به کسانی که از این دستگاه استفاده می کنند این امکان را می دهد که در هر مکان کوچک و بزرگی به راحتی دستگاه فلش ضبط صدا مینی i8 را پنهان نمایند.

دستگاه ضبط صدا و شنود صدا مینی i8

مشخصات دستگاه ضبط صدا و شنود صدا مینی i8

علاوه بر ابعاد کوچک، این کوچکترین دستگاه ضبط صدا دارای میکروفن های داخلی بسیار قوی جهت ضبط صدا با کیفیت بسیار عالی می باشد.

بر خلاف سایر دستگاههای مشابه این دستگاه شنود مخفی به آسانی قابل تنظیم و بهره برداری می باشد.

شما کاربر گرامی برای کارکردن با این دستگاه ابتدا پس از چند ساعت شارژ نمودن و با لمس کردن یک دکمه دستگاه را در حالت on قرار می دهید و پس از اتمام کار و ضبط کردن صدای مورد نظر هم قادر هستید تا صداهای ضبط شده را با هدفون گوش دهید و هم میتوانید آنرا به کامپیوتر منتقل کرده و یا در لپ تاب خود سیو نموده و سپس توسط نرم افزار ارائه شده صدایی که ضبط کردید را پخش کنید.

البته ذکر این نکته نیز لازم است که سایر دستگاه های فلش ضبط صدا فاقد هر گونه هدفون جهت گوش دادن به صدا می باشند و کاربر مجبور است تا پس از هر بار ضبط کردن صدا جهت گوش کردن به صدای ضبط شده از سیستم های جانبی (مانند لپ تاب و…) استفاده نماید.

دستگاه ضبط صدا و شنود صدا مینی i8