دستگاه ضبط صدا سامسونگ مدل YP-VP2 2GB
دستگاه ضبط صدا سامسونگ مدل YP-VP2 2GB

دستگاه ضبط صدا سامسونگ مدل YP-VP2 2GB یکی از برترین ضبط کننده های صدا موجود در بازار می باشد که توسط کمپانی سامسونگ تولید و به بازار عرضه شده است.

این ضبط‌ کننده‌ صدا بسیار با کیفیت بوده و از جمله دستگاه های با کیفیت توسط این کمپانی می باشد.

این محصول داری ابعاد بسیار مناسب و جمع‌ و جور بوده  با وزن بسیار کمی که دارد به سادگی می توان آن را به همه جا بجا کرد و به همین دلیل برای استفاده‌ کاربران بسیار مناسب می باشد و طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

 

دستگاه ضبط صدا سامسونگ مدل YP-VP2 2GB

مشخصات دستگاه ضبط صدا سامسونگ مدل YP-VP2 2GB

این دستگاه ضبط صدا دارای یک صفحه‌نمایش ۱٫۱ اینچی می باشد که روی آن طلاعات بسیاری از جمله زمان و کیفیت صدای در حال‌ ضبط و کل میزان صدای ضبط‌ شده را نمایش می‌دهد.

به علاوه دارای ۲ گیگابایت حافظه‌ داخلی است که برای یک دستگاه ضبط صدا حافظه ی نسبتا خوبی به نظر میرسد و قادر است تاحداقل ۱۲ و حداکثر ۱۰۴۰ ساعت صدا را ذخیره نماید.

مقدار صداهایی که می توانید با این دستگاه ضبط نمایید به کیفیت انتخاب‌شده بستگی دارد و شما قادر هستید تا به‌راحتی در قسمت تنظیمات کیفیت موردنظر خود را انتخاب نمایید.

علاوه بر این مقدار حافظه شما می‌توانید به این مدل یک حافظه‌ی Micro SD متصل نموده و از ظرفیت بیشتری بهره‌مند شوید.

دستگاه ضبط صدا سامسونگ مدل YP-VP2 2GB

در این دستگاه صدا با دو فرمت WAV و MP3 ذخیره می‌شود که این فرمت نیز به نوع کیفیتی که انتخاب می کنی بستگی دارد.

این مدل دارای رادیوی داخلی نیز می باشد.

به علاوه وجود یک پورت USB در بدنه‌ این محصول، امکان انتقال فایل‎های ضبط‌ شده به کامپیوتر را برای کاربران فراهم می کند.

این دستگاه ضبط صدا می‌تواند نقش حافظه‌ جانبی کامپیوتر را ایفا کرده و اطلاعات موردنظر شما را ذخیره نماید.

به علاوه این دستگاه ضبط صدا ارزان قیمت قادر خواهد بود تا فایل‌های صوتی ذخیره شده از کامپیوتر را برای شما پخش نماید و با این حساب میتواند نقش یک دستگاه MP3 Player را ایفا کند.

برای این که کسانی که می خواهند این دستگاه را بخرند به سادگی بتوانند از این محصول استفاده نمایند،یک عدد ایرفون، یک دستگیره برای حمل، یک کابل USB و سی‌دی نصب همراه آن ارائه می‌شود.دستگاه ضبط صدا سامسونگ مدل YP-VP2 2GB