دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT1300
دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT1300

دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT1300 دارای ابعادی در حدود ۳۶٫۶x102x14.6 میلی متر می باشد و با داشتن وزنی در حدود ۵۹ گرم یکی از سبک ترین دستگاه ها در این زمینه به حساب می آید.

این دستگاه ضبط صدا برای دانشجویان  یکی از بهترین ساخته های کمپانی فیلیپس می باشد.

کسانی که قصد دارند از این دستگاه استفاده به سادگی می توانند از این دستگاه استفاده نمایند و در هر جایی که خواستند از این دستگاه استفاده نمایند.

همین ویژگی سبب شده که این دستگاه طرفداران بسیار زیادی پیدا کند و برای کسانی که از این دستگاه استفاده می کنند بسیار مطلوب باشد.دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT1300

حافظه دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT1300

نوع حافظه این دستگاه کوچک و نامحسوس ضبط صدا از نوع فلش می باشد و با داشتن ۲ گیگابایت حافظه داخلی از حافظه نسبتا خوبی برخوردار است.

اما با این حال این حافظه نسبت به سایر دستگاه ها بسیار کم تر می باشد و شما میتوانید یک کارت حافظه از نوع SD MMC و MS Pro Du به این دستگاه اضافه نمایید و نهایت لذت را از استفاده نمایید.

مقدار فایل هایی که می توان با این دستگاه ضبط نمود حداکثر ۵۰۲ عدد موسیقی با کیفیت ۱۲۸، حداکثر ۳ ساعت ضبط صدا در حالت LPCM،حداکثر ۳۳ ساعت و ۳۰ دقیقه ضبط صدا در حالت MP3 می باشد.دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT1300

صفحه نمایش 

یکی از بهترین ویژگی های این دستگاه ضبط صدا داشتن یک صفحه نمایش می باشد.

این صفحه نمایش اطلاعات بسیاری از جمله مدت زمان ضبط ،مقدار باتری و بسیاری از اطلاعات دیگر را نمایشمی دهد که کارکردن با این دستگاه را برای کاربر بسیار آسان می کند.

این صفحه نمایش ۵ خطی – Backlight تک رنگ می باشد که با وجود ساده بودن بسیار کاربردی بوده و برای کاربران بسیار مفید می باشد.

یکی از بزرگترین ضعف های این دستگاه این است که فاقد قابلیت لمس می باشد که همین موضوع سبب نارضایتی بسیاری از کاربران شده است.

دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT1300

سایر قابلیت ها

فرمت های صوتی قابل پخش توسط این دستگاه شنود کوچک و ارزان قیمت عبارت اند از: MP3 ،WMA، AAC که به همین دلیل میتوان از این دستگاه به عنوان پخش کننده موزیک نیز استفاده نمود.

همین موضوع نیز سبب این شده تا این دستگاه طرفداران بسیار زیادی پیدا کند.

دستگاه ضبط صدا ارزان قیمت از فرمت MP3 پشتیبانی می کند.

این دستگاه مجهز به یک رادیو نیز می باشد.

از بزرگترین ضعف های این دستگاه این است که فاقد بلوتوث ،شبکه بی سیم (wi-fi) می باشد.

روی بدنه این دستگاه ضبط یک پورت USB تعبیه شده که جهت منتقل کردن فایل ها به کامپیوتر مورد استفاده قرار میگیرد.

باتری این دستگاه نیز از نوع لیتیومی می باشد که قابل شارژاست.

با یک بار شارژ کردن این دستگاه به طور کامل شما می توانید تا ۳۴ ساعت برای پخش موزیک و ۱۲ ساعت برای ضبط استفاده نمایید.

دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT1300