دستگاه ضبط صداNI-MH Eneloop Pro
دستگاه ضبط صدا DR 60D MKII

دستگاه ضبط صدا DR 60D MKII یکی از بهترین ساخته های کمپانی تسکام می باشد که تاکنون موفق شده است تا جوایز بسیار زیادی از مسابقات و همایش های در سطح بین المللی دریافت نماید.

قابلیت هایی که در این دستگاه تعبیه شده است بسیار متنوع و کاربردی می باشد و از تکنولوژی های بسیار جدید و منحصر بفرد در این دستگاه ضبط صدا استفاده شده است.

برای مثال یکی از بهترین ویژگی های این دستگاه این است که به سادگی می توان آنرا به قسمت پائینی هر دوربینی وصل نموده و سپس بر روی انواع پایه ها قرار داد.دستگاه ضبط صداNI-MH Eneloop Pro

مشخصات دستگاه ضبط صدا DR 60D MKII

این رکوردر مجهز به ۴ ورودی می باشد که ۲ عدد از این ورودی ها جهت لاین صدا استفاده می شود و ۲ عدد ورودی دیگر نیز با داشتن جک های کمبو دارای پری امپ های با کیفیت بالای HDDA تسکام می باشند.

در این دستگاه ضبط صدا از ساختار Solid State استفاده شده و با داشتن چیپ ست های جداگانه و مخصوصی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است حتی مقداری نویز نیز به این دستگاه وارد نمی شود و فرآیند ضبط صدا با بالاترین کیفیت انجام خواهد گرفت.دستگاه ضبط صداNI-MH Eneloop Pro

حافظه

یکی از برترین ویژگی های این دستگاه ضبط صدا تنوع در انتخاب حالت ضبط صدا می باشد و کسانی که از این دستگاه استفاده می کنند قادر هستند تا صدا رابه حالت های مختلف مانند: MONO, STEREO, DUAL MONO DUAL STEREO, 4-CHANNEL ضبط نمایند.

این دستگاه می تواند  از یک کارت حافظه با فرمت های SDHC و یا SD تا مقدار ۳۲ گیگابایت پشتیبانی کند.

مقدار کیفیت ضبط صدا این دستگاه دارای رزولوشن ۹۶ کیلوهرتزی با عمق بیت ۲۴ یا ۱۶ می باشد و این امکان را نیز دارد تا نرخ نمونه گیری خود را به ۴۴۱۰۰و۴۸۰۰۰ هرتز تغییر دهد.

این دستگاهدارای یک جروجی هدفون نیز می باشد که می توان در شرایط مورد نیاز از آن ها استفاده کرد.

یک پورت UBS نیز روی این دستگاه تعبیه شده است که جهت هر چه سریعتر انجام گرفتن فرآیند انتقال مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه ضبط صداNI-MH Eneloop Pro

صفحه نماش

یک صفحه نمایش LCD با رزولوشن ۱۲۸×۶۸ پیکسل روی این دستگاه به کار برده شده است که استفاده کردن از این دستگاه را برای کاربر بسیار آسان می کند.

یکی از بهترین بخش های این دستگاه ضبط صدا مقدار کارکرد آن با باتری های مختلف می باشد که با باتری آلکالاین و روشن بودن فانتوم حدود ۲ ساعت و نیم و با فانتوم خاموش حدود ۴ ساعت و نیم می تواند کار کند.

این مقدار در حالت NI-MH Eneloop Pro با فانتوم روشن حدود ۳ ساعت و ۴۵ دقیقه و با فانتوم خاموش حدود ۶ ساعت می باشد.دستگاه ضبط صداNI-MH Eneloop Pro