دستگاه ضبط صدا زوم مدل H5
دستگاه ضبط صدا زوم مدل H5

دستگاه ضبط صدا زوم مدل H5 دارای ابعادی در حدود ۴۲٫۱ × ۱۳۵٫۲ × ۶۶٫۸ میلی متر می باشد و با داشتن وزنی در حدود ۹۴ گرم یکی از مناسب ترین دستگاه ها در این زمینه به حساب می آید.

این دستگاه با ابعاد و وزن مناسب خود به راحتی قابل حمل می باشد و کسانی که قصد استفاده از این دستگاه را دارند به سادگی می توانند این دستگاه را با خود حمل نمایند و در هر جایی که خواستند از آن استفاده کنند.

دستگاه ضبط صدا زوم مدل H5

این دستگاه ضبط صدا دارای یک صفحه نمایش می باشد که کار کردن با این دستگاه را برای کاربر بسیار آسان می کند.

مقدار کیفیتی که برای این صفحه نمایش در نظر گرفته شده است ۶۴ × ۱۲۸ پیکسل می باشد.

این صفحه نمایش از نوع Backlit LCD می باشد که یکیاز بزرگترین ضعف هایی که دارد این است که فاقد قابلیت لمس می باشد و همین موضوع مقداری کار کردن با این دستگاه را سخت نموده است.دستگاه ضبط صدا زوم مدل H5

قابلیت های دستگاه ضبط صدا زوم مدل H5

فرمت هایی صوتی ای که توسط این دستگاه ضبط صدا قابل پخش می باشند عبارت اند از: WAV – MP3. این دستگاه برای ضبط نیز از همین فرمت ها استفاده نمایید و همین موضوع سبب شده تا شما علاوه بر یک دستگاه ضبط صدا صاحب یک پخش کننده موسیقی نیز بشوید.

در ضمن این دستگاه دارای اسپیکر نیز می باشد.

از بزرگترین معایب این دستگاه این است که فاقد رادیو ، بلوتوث ،شبکه بی سیم (wi-fi) می باشد.یک عدد پورت USB روی این دستگاه تعبیه شده است که جهت منتقل کردن فایل ها به کامپیوتر و بر عکس مورد استفاده قرار میگیرد.

این دستگاه برای تغذیه از ۲ عدد باتری قلمی استفاده می کند. دستگاه ضبط صدا زوم مدل H5