دستگاه ضبط صدا Tascam DR-22WL
دستگاه ضبط صدا Tascam DR-22WL

دستگاه ضبط صدا Tascam DR-22WL یکی از اولین و برترین ویس رکوردرهای صدا با قابلیت WIFI در جهان می باشد، دستگاهی که بسیاری از کاربران مدت ها منتظر بودند تا به بازار تکنولوژی وارد شوند و برای خریدن این دستگاه رکوردر بسیار قوی اقدام کنند.

شما با نصب نمودن نرم افزار Tascam روی گوشی هوشمندتان خود قادر خواهید بود تا دستگاه ضبط صدا تان را به صورت بی سیم کنترل نمایید و فایلهایتان را انتقال داده و با استفاده از این نرم افزار به راحتی و به طور مستقیم بر روی SoundCloud آپلود نمایید.

میکروفون های DR-22 بصورت XY Stereo طراحی و تعبیه شده اند که قادر هستند تا صدای محیط را به صورت ۲۴ بیت و تا ۹۶KHZبا کیفیت بسیار بالایی ضبط کنند.

در ضمن فرمت های ضبط صدا توسط این دستگاه mp3 و WAV می باشند.دستگاه ضبط صدا Tascam DR-22WL

مشخصات دستگاه ضبط صدا Tascam DR-22WL

در داخل کارتن این دستگاه ضبط صدا یک عدد رم میکرو SD 4GB قرار داده شده است که شما قادر هستید تا این مقدار حافظه را تا ۳۲ گیگابایت ارتقا دهید.

این دستگاه برای کارکرد از ۲ عدد باطری قلمی پشتیبانی می کند که با استفاده از این باطری ها قادر است تا ۱۷ ساعت به طورمداوم کار کند.

به علاوه یک پورت USB روی بدنه این دستگاه تعبیه شده است که میتوان از آن به عنوان آداپتور برق به طور مستقیم استفاده نمود.دستگاه ضبط صدا Tascam DR-22WL

طراحی ای که بریا این دستگاه در نظر گرفته شده است کاملا کاربر پسند و هوشمندانه می باشد،به همین دلیل DR-22WL بسیار سبک، خوش دست و دارای یک صفحه نمایش بزرگ با وضوح بسیار بالا می باشد و چیزی که از همه مهم تر است این است که دکمه Scene Selection به صورت کاملا چرخشی روی این دستگاه قرار داده شده است تا شما بتوانید پروفایل یا حالت ضبط صدا را بسیار سریع و ساده تغییر دهید.

دستگاه ضبط صدا Tascam DR-22WL

سایر قابلیت ها

همانطور که گفتیم امکان نصب کردن کارت حافظه بر روی این دستگاه وجود دارد که علاوه بر افزایش ظرفیت به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید فایل هایی را که ضبط نمودید را به سایر دستگاه های ذخیره سازی همچون کامپیوتر و… انتقال دهید.

علاوه بر این ها شما قادر خواهید بود تا با استفاده از دو عدد باتری AA آلکالین و یا برق AC نیز دستگاه ضبط صدا را شارژ نموده و تا مدت زیادی از آن استفاده نمایید.