ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-TX800
دستگاه ضبط صدا سونی مدل ICD-TX800

دستگاه ضبط صدا سونی مدل ICD-TX800 دارای ابعادی در حدود ۳۸٫۰ * ۳۸٫۰ * می باشد و با داشتن وزنی حدود ۲۲ گرم یکی از سبک ترین دستگاه های ضبط صدا موجود در بازار به حساب می آید.

این وزن سبک و ابعاد مناسب به یکی از بزرگترین مزایای این دستگاه تبدیل شده و کسانی که قصد ضبط صدا با این دستگاه را دارند به راحتی می توانند این دستگاه را با خود حمل نمایند و در هر جایی که خواستند از آن استفاده نمایند.ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-TX800

حافظه دستگاه ضبط صدا سونی مدل ICD-TX800

نوع حافظه این دستگاه ضبط کننده صدا از نوع داخلی می باشد و با داشتن ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی در این زمینه بسیار قوی عمل نموده است.

با وجود این حافظه داخلی قوی که می توان فایل های بسیاری را با آن ضبط نمود باز هم اگر احساس میکنید که به حافظه بیشتری نیاز دارید نگران نباشید. زیرا شما قادرید تا یک کارت حافظه به این دستگاه اضافه نمایید و مقدار حافظه دستگاه خود را تا مقدار بسیار زیادی افزایش دهید.

فرمت هایی که این دستگاه می تواند ضبط نماید از نوع MP3 / L-PCM می باشد.

 

ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-TX800

صفحه نمایش

صفحه نمایش این دستگاه ضبط صدا از نوع OLED می باشد.

این صفحه نمایش بسیار کاربردی بوده و اصلاعاتی از جمله مدت زمان ضبط ،مقدار باتری و  غیره را در اختیار کاربر قرار می دهد.

باتری

باتری این دستگاه نیز از نوع لیتیومی می باشد که بر روی دستگاه و ریموت نصب شده است.

هنگامی که دستگاه شما خاموش شود شما تنها با سه دقیقه شارژ کردن این دستگاه می توانید به مدت ۱ یک ساعت از آن اسفاده نمایید.

شارژ کردن این دستگاه نیز توسط پورت USB که روی بدنه تعبیه شده است انجام می شود.

 

ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-TX800

سایر قابلیت ها

فرمت های صوتی قابل پخش توسط این دستگاه ضبط کننده صدا عبارت اند از MP3 / WMA /AAC-LC / L-PCM که نشان دهنده این است که از این دستگاه به عنوان یک پخش کننده موزیک نیز میتوان استفاده نمود.

فرمت های ضبط صدا این دستگاه نیز MP3 / L-PCMمی باشند.

یک پورت USB نیز روی بدنه این دستگاه تعبیه شده است که جهت منتقل کرد فایل ها به کامپیوتر و بر عکس مورد استفاده قرار میگیرد.

ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-TX800