ضبط کننده صدا لئونو V-20 16GB
دستگاه ضبط صدا لئونو V-20

دستگاه ضبط صدا لئونو V-20 با داشتن ابعاد حدود ۱۲×۳۸×۱۰۰ میلی متر و وزن ۲۰۰ گرم یکی از سنگین وزن ها در این زمینه اندکی ضعیف عمل نموده و جزء سنگین وزن هابه حساب می آید.

همین موضوع سبب شده تا کاربر به راحتی نتواند این دستگاه را به هر جایی جابجا کند و به سادگی از آن استفاده نماید.

دستگاه ضبط صدا لئونو V-20

 

حافظه دستگاه ضبط صدا لئونو V-20

این دستگاه مجهز به یک حافظه داخلی با ظرفیت ۱۶ گیگابایت برای ضبط صدا می باشد که یک حافظه بسیار قوی در بین رقبای خود به حساب می آید.

با توجه به این که فایل های صوتی ای که توسط این دستگاه ضبط می شوند بسیار کم حجم می باشند با استفاده از این حافظه داخلی می توان فایل های بسیار زیادی را ضبط کرد و ذخیره نمود.

دستگاه ضبط صدا لئونو V-20

 

صفحه نمایش

صفحه نمایش این دستگاه ضبط صدا مخفی یکی از بزرگترین مزایای این دستگاه می باشد که کار کردن با این دستگاه را برای کاربر بسیار آسان می کند.
این صفحه نمایش رنگی ۱٫۴INCفاقد قابلیت لمس می باشد.

درضمن این صفحه نمایش رنگی نیز نمی باشد و این مدل از این کمپانی تنها با همان رنگ سیاه و سفید به بازار عرضه می شود.

ضبط کننده صدا لئونو V-20 16GB

سایر قابلیت ها

فرمت هایی که این دستگاه می تواند آن ها را ضبط کند MP3, WMA, APE, WAV, FLAC می باشند که این فرمت ها نشان دهنده این است که این دستگاه قادر است تا طیف گسترده ای از فایل هی صوتی را با فرمت های مختلف ضبط نماید.

از بزرگترین معایب این دستگاه ضبط صدا این است که فاقد اسپیکر جهت پخش کردن صدای خروجی ،رادیو ،بلوتوث ،شبکه بی سیم(wi-fi) می باشد.

یک پورت USB روی بدنه ی این دستگاه ضبط صدا کوچک جهت منتقل کردن فایل ها به کامپیوتر وجود دارد.

در ضمن شما می توانید فایل های مورد علاقه تان را نیز به این دستگاه منتقل کنید و در مواقعی که خواستید آن ها را پخش نمایید.