دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT8010
دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT8010

دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT8010 مجهز به ۳ عدد میکروفون با بزرگ نمایی خودکار (AutoZoom) تا حداکثر فاصله ۱۵ متر و ۲ عدد میکروفون ضبط صدا استریو می باشد.

کمپانی بزرگ فیلیپس همواره جز بزرگ ترین کارخانه ها در زمینه تولید دستگا های الکتریکی و به خصوص دستگاه ضبط صدا می باشد و در این زمینه نیز پیشرفت های بسیار خوبی داشته است.

این دستگاه از یک تکنولوژی بسیار جدید بهره می برد که قابلیت تنظیم خودکار سه عدد میکروفن را دارد و قادر است تا نویز اطراف را تا مقدار قابل توجهی کاهش دهد و صدای سخنرانی را با کیفیت بسیار زیاد و شفاف ضبط و پخش کند.

دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT8010

این دستگاه ضبط صدا در نوع خود یکی از بهترین دستگاه ها جهت ضبط تمامی صحبت های انجام شده در یک محیط شلوغ و جلسه های کاری می باشد.

به علاوه این مدل با دارا بودن یک میکروفون ۳۶۰ درجه مخصوص جلسات، می تواند تمامی صحبت ها را در هر جلسه ای با کیفیت عالی، بدون نویز و حتی مقداری صدای اضافی ضبط کند.

شما میتوانید با قراردادن میکروفن جلسه ۳۶۰ درجه روی میز و توسط یک کنترل از راه دور ضبط صدا را در تمامی زوایا انجام دهید.دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT8010

حافظه دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT8010

این دستگاه با دارا بودن یک حافظه داخلی ۸ گیگابایتی دارای یک حافظه نسبتا خوب می باشد ویک جایگاه Micro SD memory card با قابلیت ارتقا نیز در درون این دستگاه موجود می باشد.

به علاوه این دستگاه مجهز به یک صفحه نمایش۱٫۷۷ اینچ رنگی با وضوح بسیار بالا و دارای سازگاری نسبتا بالا با ویندوز، مک و لینوکس می باشد.

بدنه این دستگاه از جنس فلز می باشد و دوام بسیار بالایی دارد.

دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT8010

قابلیت های این دستگاه

این دستگاه ضبط صدا مجهز به یک حسگر حرکتی جهت تنظیم کردن اتوماتیک حساسیت میکروفون می باشد و توسط پایه ای که در پشت آن قراردارد به آسانی به سمت منبع صدا قرار می گیرد.

از برترین ویژگی های این دستگاه قابلیت اتصال به رادیو و نیز قابلیت ضبط کردن صدا به طور پیش فرض جهت از دست ندادن حتی یک کلمه می باشد.

به علاوه این دستگاه میتواند صدا با فرمت‌ های MP3 و WAW در مد های PCM,SHQ,HQ,SP,LP را داراست.

به علاوه این دستگاه قادر است تا با استفاده از یک سری تنظیمات مخصوص در مد های جاز،پاپ و کلاسیک نیز موزیک پخش نماید.

از دیگر مزایای این دستگاه قابلیت جست وجو کردن در تقویم دستگاه جهت پیدا نمودن سریع و آسان صداهای ضبط شده می باشد.دستگاه ضبط صدا فیلیپس مدل DVT8010

هم چنین فرآیند ضبط صدا به آسانی و تنها با فشار دادن یک دکمه و بدون نیاز به دیدن صفحه انجام می شود.

روی بدنه این دستگاه یک عدد جک ۳٫۵ میلی متری تعبیه شده است که به آسانی می توان به وسیله یک کابل یک منبع خارجی به آن وصل نمود.

منبع تغذیه ای که روی این دستگاه وجود دارد یک باتری لیتیوم پلیمری قابل شارژ می باشد که نسبت به رقبای خود از یک باتری نسبتا قوی برخوردار است.