دستگاه ضبط صداV22
دستگاه ضبط صدا V22

دستگاه ضبط صدا V22 یکی از مناسب ترین دستگاه های ضبط صدا موجود در بازار می باشد که می‌توان برای کارهای ضبط صدا از آن استفاده نمود.

این دستگاه، امکانات پیشرفته یک دستگاه ضبط صدارا ندارد و به همین سبب دارای یک قیمت پایین ومناسب میباشد که شما به راحتی قادر به تهیه آن هستید.V22دستگاه ضبط صدااین دستگاه ضبط صدا و خبرنگاری Leono V22 مجهز به یک صفحه نمایش LCD و یک میکروفون استریو جهت ضبط و پخش با کیفیت صدا  می باشد که می تواند مکالمات تلفن را ضبط کند.

این دستگاه مجهز به یک پورت USB روی بدنه خود می باشد که برای تبادل اطلاعات با لب تاب و کامپیوتر به کار می رود.

 

V22دستگاه ضبط صدا

خصوصیات دستگاه ضبط صدا V22

از دیگر خصوصیات این دستگاه مجهز بودن به یک میکروفون استریو می باشد که کفیت صدا را بسیار خوب و شیوا نشان می دهد.

این دستگاه ضبط صدا دارای ۸گیگابایت حافظه داخلی می باشد که که قادر است تا فایل های زیادی را در خود ذخیره کند و در کل نسبت به رقبای خود از حافظه نسبتا خوبی برخوردار است.

این ویس رکورد دارای یک بدنه فلزی و نسبتا کوچک است.

یک صفحه نمایش LCD رنگی با نور پس زمینه Backlit داشته و سایز  ۱٫۴ اینچ روی این دستگاه به کار برده شده است که کار کردن با این دستگاه را برای کاربر بسیار آسان می کند.

این محصول فاقد صفحه نمایش لمسی می باشد و به همین سبب تعدادی دکمه در اطراف و قسمت جلویی دستگاه تعبیه شده است که بتوان به آسانی با این دستگاه کار کرد.

دستگاه ضبط صداV22

 

با استفاده از این دستگاه ضبط صدا شما می توانید مکالمات تلفنی را ضبط نمایید.

Leono V22 قادر به ضبط کردن مکالمات موبایل و رادیو نمی باشد ولی با وصل شدن به کانکتور مخصوص که همراه محصول عرضه می‌شود شما قادرید تا مکالمات تلفن ثابت را ضبط کنید.

از دیگر امکانات بر جسته این محصول توانای تنظیم کردن سرعت ،تکرار پخشA-B Repeat ،امکان نشانه گذاری بر روی فایل های ضبط شده ،مجهز به میکروفون استریو وبلندگوی داخلی و قابلیت ساماندهی و حذف فایل ها می باشد.دستگاه ضبط صداV22